وبلاگ رسمی صادق قدمی

آخرین مطالب

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

توسعه‌دهندگان اپلیکیشن مسلما از اتفاقات مرتبط به عرضه‌ی آخرین آیفون توسط برند شناخته شده‌ی اپل درس بسیاری مهمی گرفته‌اند و آموخته‌اند که حتی اسطوره‌ی صنعت فناوری نیز می‌تواند با خطاهای برنامه نویسی روبه‌رو شده و نرم‌افزارهای مملو از باگ را به صورت رسمی عرضه کند تا فریاد گلایه‌های کاربرانش سر به آسمان بگذارد.

مشکل یاد شده را هر چند بیشتر شرکت‌های بزرگ در مقطعی از زمان تجربه کرده‌اند اما در مورد اپل عمق فاجعه در هفته‌های اخیر بیشتر بوده است، تا جایی که آنها تنها پس از چند ساعت از ارائه‌ی نسخه ی ۸.۰.۱ تصمیم گرفتند این به روز‌رسانی را از دسترس خارج کرده تا دردسرهای بعدی کاهش یابند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۵ ، ۰۹:۲۰
sadegh ghadami

ه گزارش گجت ۳۶۰، نسخه مارشمالوی اندروید گوگل که سال گذشته منتشر شد ماه گذشته روی ۱۰.۱ درصد از گوشی‌های هوشمند نصب شده بود که به معنای رشد ۳.۲ درصدی در طول یک ماه است. در ماه مه نیز مارشمالو روی ۷.۵ درصد از دستگاه‌های اندرویدی فعال نصب بود.

  دستگاه‌هایی که از نسخه مارشمالو تغذیه می‌کنند در ماه‌های اخیر افزایش یافته اما با این وجود این رشد هنوز هم کند است. برای مقایسه، نسخه ۶.۰ مارشمالوی اندروید بالاخره در ماه فوریه پس از گذشت پنج ماه از انتشارش در دستگاه‌های نکسوس، روی یک درصد از دستگاه‌های فعال نصب شد.

آخرین آمار نشان می‌دهد که اندروید لالی‌پاپ سهمی ۳۵.۱ درصدی در دستگاه‌های اندرویدی فعال دارد (نسخه ۵.۰ لالی‌پاپ اندروید در ۱۴.۳ درصد دستگاه‌ها و نسخه ۵.۱ روی ۲۰.۸ درصد از دستگاه‌ها نصب شده است) که در مقایسه با سهم ۳۵.۴ درصدی نسخه لالی‌پاپ که در ابتدای ماه مه گزارش شده بود، کاهش جزئی ۰.۳ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین آمار مربوط به نسخه کیت‌کت اندروید حاکی از کاهش این نسخه و رسیدن به سهم ۳۰.۱ درصدی دستگاه‌های فعال در مقایسه با سهم ۳۱.۶ درصدی در ماه گذشته است که افت ۱.۵ درصدی را نشان می‌دهد.

مجموع نسخه‌های اندروید جلی‌بین سهمی ۱۷.۸ درصدی دارند که در مقایسه با  سهم ۱۸.۹ درصدی در ماه ژوئن، کاهش ۱.۱ درصدی داشته است. اندروید نسخه ۴.۰.x یا آیس‌کریم ساندویچ سهمی ۱.۷ درصدی دارد که ۰.۲ درصد نسبت به ماه گذشته کاهش داشت است. اندروید جینجربرد یا نان زنجبیلی (نسخه‌های ۲.۳.۳ و ۲.۳.۷ اندروید) و نسخه ۲.۲ فرویو نیز به ترتیب سهم ۱.۹ (با کاهش ۲ درصدی نسبت به ماه گذشته) و ۰.۱ (مشابه ماه گذشته) درصدی دارند.

جدیدترین نسخه اندروید، نسخه ۷.۰ است که گوگل آن را نوتلا نام‌گذاری کرده و هنوز روی هیچ یک از دستگاه‌ها نصب نشده اما اچ‌تی‌سی برای نصب آن روی مدل‌های خود اعلام آمادگی کرده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۵ ، ۰۹:۱۵
sadegh ghadami

اینم ی حرکت عجیب از بازی شطرنج ویندوز 7!!!مردد

نمایش
  

دانلود

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ تیر ۹۵ ، ۰۹:۴۱
sadegh ghadami